سایت اختصاصی شرکت فرهیختگان

صفحه اصلی پرزنت آنلاین

پرزنت آنلاین معرفی شرکت فرهیختگان

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

ضمن تشکر از توجه ویژه ای که نسبت به فرهیختگان دارید.

به منظور تسهیل در معرفی خدمات موسسه فرهیختگان برای تمامی سازمانها و شرکت های فعال در زمینه نظام پیشنهادها، فرهیختگان این افتخار را دارد که با بکارگیری فن آوری پیشرفته خدمات خود را به صورت  آنلاین برای شما عزیزان پرزنت (معرفی) نماید.

از شما عزیزان خواهشمندیم جهت هماهنگی جلسه پرزنت آنلاین با دپارتمان بازرگانی فرهیختگان از طریق تلفن و یا پست الکترونیکی(Email) تماس حاصل نموده و بهترین زمان ممکن را جهت برگزاری جلسه پرزنت آنلاین تنظیم نمائید.

برای برگزاری جلسه پرزنت امکانات و اجرای موارد زیر مورد نیاز می باشد:

1- اینترنت پر سرعت (حداقل 128 Kb/s)

2- اسپیکر، میکروفن(در لپ تاپ ها به صورت پیش فرض موجود است)

3- نرم افزارTeam Viewer ( جهت دریافت نرم افزار اینجا را کلیک کنید)

4- وب کم(در صورت نیاز به برقراری ارتباط تصویری)

 

بدیهی است نرم افزار Team Viewer یکی از معتبرترین نرم افزارهای پرزنت آنلاین در دنیا بوده و از بالاترین متدهای امنیتی جهت جلوگیری از سوء استفاده اشخاص سودجو بهره مند بوده و هیچ گونه مشکلی را برای شما ایجاد نمی نماید.

توضیح مراجعه به جلسه:

ابتدا نرم افزار را اجرا کرده و با دو گزینه Install  و Run مواجه می شوید. گزینه دوم(یعنی Run ) را انتخاب نموده و بر روی دکمه Next کلیک می نمایید.برای استفاده از این نرم افزار شما می بایست با قوانین و مقررات آن موافقت نمایید.لذا با پر کردن مربع(Check Box) نوشته I Accept The Terms of… قوانین مربوطه را تایید و بر روی دکمه Next کلیک می نمایید.

پس از این مرحله نرم افزار بر روی سیستم شما به اجرا در می آید که دارای دو تب Remote Control و Meeting می باشد.با انتخاب تب Meeting در قسمت Meeting ID کدی را که از طرف شرکت فرهیختگان برای شرکت در جلسه پرزنت آنلاین دریافت نموده اید(این کد طی تماس تلفنی شما جهت هماهنگی جلسه به شما داده می شود) را وارد نموده و بر روی دکمه Join Meeting کلیک می نمایید.در صورت نیاز به نام کاربری و پسورد این اطلاعات قبلا به شما ارائه می شود.

 

جملات قصار

بزرگمهر: خردبرسرجان چون افسری تابنده است و مدارا و مهربانی به قدر همسنگ خرد است

سایتهای منتخب

وب سایت ایده های استان قم

انجمن نظام پیشنهادهای ایران

Ideas World Wide

لینک به ما

شرکت فرهیختگان ذهن سبز

جستجو در وب سایت


Please update your Flash Player to view content.