سایت اختصاصی شرکت فرهیختگان

صفحه اصلی نرم افزار نظام پیشنهادها

نرم افزار نظام پیشنهادها

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

 

نرم‏افزار پیشرفته نظام پيشنهادهادر راستاي نيل به اهداف عاليه اين نظام و ثبت و دسترسي سريع و آسان به اطلاعات، انجام محاسبات، همچنين دريافت گزارشات جامع و متنوع از آنها، بصورت ویژه و تخصصی طراحي و پياده‎‏سازي شده است بطوری که تمامی فرآیندها براساس الگوی واقعی طراحی و استقرار نظام پیشنهادها و مدل IP+R و با همکاری 2 تیم کاملا مجرب و حرفه ای از متخصصان عرصه نظام پیشنهادها و IT طراحی و اجرا گردیده است، در این سیستم تلاش گردیده گزارشات، کاملا مبتنی بر عملکرد واقعی فرآیندهای گردش پیشنهاد باشد. در نتیجه با استفاده از اين نرم‏افزار مي‏توان سيستم كاملاً مكانيزه و قابل اعتمادي را در نظام پيشنهادها داشت.

 

 


برخی  از ویژگی های نرم افزار نظام پیشنهادها

شرايط پشتيباني

 

نکات قابل توجه:

- نرم افزار پیشرفته این قابلیت را دارد تا بر اساس ساختار، پرسنل، واحدهای سازمانی و دستورالعمل نظام پیشنهادها مختص کاربرد، در سازمان متقاضی، سفارشی سازی شود.

- نحوه اتصال برنامه با سیستم اتوماسیون اداری بصورت وب سرویس می باشد یعنی تهیه کننده برنامه اتوماسیون باید وب سرویسی تهیه کند و در اختیار قرار دهد تا از طریق آن امکان ارسال پارامترهای اطلاعاتی مربوط به پیشنهاد را به ما بدهد این حالت در تمامی مراحل ارائه، کارشناسی، تصویب، رد و اجرای پیشنهاد امکانپذیر می باشد.

- اتاق فکر مجازی تعبیه شده در نرم افزار یکی از ابزارهای آفرینندگی برای حل مسئله و توسعه خلاقیت در هر سازمان می باشد. مکانی برای اندیشیدن به یک مساله یا موضوع بدون حضور عواملی که مانع آزاد اندیشی و یا محدودیت می شوند. بنابراین می توان گفت که اتاق فکر، مرکزی مطالعاتی و پژوهشی است که مطالعات و تحقیقات کاربردی انجام می دهد و برای حل مسائل ایده های جدید تدوین و خلق می کنند همچنین ایده های کلی و شکل نگرفته و پیشنهادهای خام را به سیاست ها و برنامه های دقیق و قابل اجرا تبدیل می کنند.

- بانک ایده یک دیتابیس کامل در اختیار کاربران قرار می دهد تا ایده های برتر را مشاهده و به بهترین ایده ها رای دهند همچنین این قابلیت را به کاربران می دهد  تا نظرات کارشناسی خود را جهت هر پیشنهاد به اشتراک گذارند.

 

جملات قصار

جیم ران: موفقیت به سراغ کسانی خواهد رفت که به دنبال پیشرفت هستند.

سایتهای منتخب

وب سایت ایده های استان قم

انجمن نظام پیشنهادهای ایران

Ideas World Wide

لینک به ما

شرکت فرهیختگان ذهن سبز

جستجو در وب سایت


Please update your Flash Player to view content.