سایت اختصاصی شرکت فرهیختگان

صفحه اصلی مصاحبه

مصاحبه

مرکز تحقیق، پژوهش و آموزش مؤسسه فرهیختگان مفتخر است، مقالات ومطالب تخصصی و متنوع نظام پیشنهادها و مدیریتی را در دسترس کاربران و علاقه مندان محترم قرار دهد.مصاحبه با شرکت کنندگان در تور آموزشی نظام پیشنهادها در تاریخ 29 شهریور

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

تور آموزشی نظام پیشنهادها در تاریخ 29 شهریور برگزار شد. در این تور خبرنگار موسسه فرهیختگان در مسیر رفت و بازگشت با برخی از شرکت کنندگان مصاحبه ای را در خصوص این تور انجام داده است که در ادامه می خوانید:  

ادامه مطلب...
 

مصاحبه با خانم توباپور، مدیر تور آموزشی بهینه کاوی نظام پیشنهادها و کارآفرینی

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

سرکار خانم توباپور مدیر تورآموزشی بهینه کاوی نظام پیشنهادها و کارآفرینی از اهداف، مزایا و چگونگی اجرای این تور می گوید.

1. لطفا درباره برگزاری تور های آموزشی بهینه کاوی نظام پیشنهادها و کارآفرینی توضیحاتی بفرمائید.

 

این تور آموزشی در راستای ارتقاء نظام پیشنهادها در کشور برنامه ریزی شده و هدف کلی آن فراهم نمودن زمینه ای برای الگوبرداری سازمان های مختلف از فرایندهای یکی از برترین های نظام

ادامه مطلب...
 

مصاحبه با جناب آقای مهندس غنچه- مدیرعامل شرکت نفیس نخ

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

شرکت نفیس نخ در مسابقات جهانی ایده ها موفق به کسب رتبه سطح دوم مسابقات گردید. در این رابطه خبرنگار فرهیختگان مصاحبه ای را با جناب آقای مهندس غنچه مدیر عامل محترم شرکت نفیس نخ انجام دادند که در ادامه متن کامل مصاحبه آمده است:

ادامه مطلب...
 

جعفر معصوم زاده، مدیرکل برنامه ریزی و عملکرد بودجه شهرداری تهران و دبیر نظام پیشنهادهای این سازمان، در گفتگوی صورت گرفته با خبرنگار نشریه ایده نو از وضعیت نظام پیشنهادهای شهرداری تهران سخن می گوید.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

معصوم زاده، تحصیلات خود را در رشته مهندسی صنایع در مقطع دکترا به پایان رسانده و با بیش از 20 سال سابقه کار در بخش صنعت و خدمات هم اکنون به عنوان مدیر کل برنامه ریزی و عملکرد بودجه شهرداری تهران مشغول به فعالیت می باشد. در ذیل گفتگوی صورت گرفته با ایشان را در خصوص نظام پیشنهادها می خوانید:

ادامه مطلب...
 

افضلی: با انجام دو فرایند برون سپاری و مکانیزاسیون فعالیتها، توانستیم به موفقیتهای چشمگیری در نظام پیشنهادها دست پیدا کنیم.

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

در نهمین همایش و سومین جشنواره نظام پیشنهادها که مورخ 11 و 90/11/12 برگزار گردید، افضلی، مدیرعامل شرکت برق منطقه ای مازندران طی گفتگو با خبرنگار فرهیختگان اعلام کرد: اگر جهت توسعه هر فرایندی در سازمانها فرهنگسازی نشود، آن فرایند نمی تواند در سازمان دوام و قوام بیاورد و بعد از مدتی از بین می رود.

ادامه مطلب...
 
صفحه 1 از 4

جملات قصار

آنتونی رابینز: تنها به نشستن و فکر کردن اکتفا نکنید، اقدام کنید.

سایتهای منتخب

وب سایت ایده های استان قم

انجمن نظام پیشنهادهای ایران

Ideas World Wide

لینک به ما

شرکت فرهیختگان ذهن سبز

جستجو در وب سایت


Please update your Flash Player to view content.