سایت اختصاصی شرکت فرهیختگان

صفحه اصلی مشاوره و خدمات تخصصی نظام پیشنهادها

مشاوره و خدمات تخصصی نظام پیشنهادها

فرستادن به ایمیل چاپ مشاهده در قالب پی دی اف

تغییرات شتاب زده و تحولات روزافزون جامعه و شرایط کلی آن هر مدیری را مجاب به بهره گیری از تمام امکانات و سرمایه های داخلی خود خصوصاً نیروی انسانی به عنوان مهم ترین سرمایه در سازمان، کرده است. نظام پیشنهادها به عنوان یکی از ابزارهای مدیریت مشارکتی به مدیران این قابلیت را میدهد تا به گونه ای اثربخش و سیستماتیک با بهره گيري از تمام توان نيروي انساني در مسير تحقق خواسته هاي سازمان با نگرش توسعه پايدار گام بردارند.

با توجه به نوپا بودن نظام پیشنهادها در ایران، اهمیت و لزوم هدایت صحیح سازمان ها در مسیر توسعه و تعالی با استفاده از دانش و آگاهی و تجارب موفق متخصصین و ذیصلاحان این امر، جهت پیشبرد اهداف و استراتژی های تدوین شده سازمانی و پیشرفت و ارتقای این نظام در ابعاد مختلف، امری ضروری و حیاتی است.

خدمات تخصصی نظام پیشنهادها، یک خدمت از جنس راهنمایی، توصیه و ارائه راهکارهای علمی و اجرایی است که به مسئولین سازمانها کمک میکند تا مسائل و فرصت های خود را شناسایی و تحلیل کنند و در جهت رفع آنها اقدام نمایند تا در جهت تعالی نظام پیشنهادها گام بردارند.

لذا فرهیختگان به عنوان اولین شرکت تخصصی نظام پیشنهادها در ایران با کادری متخصص و کارآزموده، به منظور ارتقاء نظام پیشنهادها و افزایش کمی، کیفی و پربار سازی ایده های کارکنان، در سازمانهای معتبر دولتی و بخش خصوصی به ارائه "پکیج خدمات تخصصی نظام پیشنهادها" پرداخته و در این راستا از تجارب اساتید بزرگ نظام پیشنهادها و مشاورین بین المللی در کمیته علمی خود، همراه با پشتیبانی و همکاری شرکتIdeas Uk بهره مند گشته است. در این پکیج "تیم اجرایی مشاوره" متشکل از متخصصین نظام پیشنهادها و علوم مدیریت، انفورماتیک، خلاقیت، جامعه شناسی، روانشناسی، و ...، به ارائه خدمات ذیل خواهند پرداخت.

در این خدمت با توجه به شرایط موجود در سازمانها و بررسی جامع و کامل آن، راه حل های علمی توصیه و یا فعالیت هایی پیشنهاد می گردد و پس از آن در صورت تمایل کارفرما، در پیاده سازی آنها همیاری و همکاری لازم و گام به گام صورت می گیرد.


اهداف ارائه  مشاوره و خدمات تخصصی

مشخصات مشاوره و خدمات تخصصی

برخی از تجارب موفق موسسه در ارائه مشاوره و خدمات تخصصی

 

جملات قصار

مارک فیشر: هر ایده ای که ما داشته باشیم می تواند به واقعیت بپیوندد.

سایتهای منتخب

وب سایت ایده های استان قم

انجمن نظام پیشنهادهای ایران

Ideas World Wide

لینک به ما

شرکت فرهیختگان ذهن سبز

جستجو در وب سایت


Please update your Flash Player to view content.